No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA Bayerni i zhgënjyer, gjermanët u tradhtuan nga Ajaxi

Bayerni i zhgënjyer, gjermanët u tradhtuan nga Ajaxi

Bayern Munich kishte kërkuar shërbimet e mbrojtësit, Sergio Dest. Ky i fundit pritet t’i bashkohet ekipit të Barcelonës, pavarësisht se gjermanët e ndiqnin dhe e kërkonin prej kohësh.

Kampionët e Bundesligës janë shumë të zhgënjyer me mënyrën se si Ajaxi veproi në bisedat e tyre me Dest. Ata diskutuan prej javësh për kalimin e tij në Gjermani, por marrëveshja nuk u arrit.

Mbrojtësi i ri do t’i bashkohet Barces. Një marrëveshje e arritur lehtë mes drejtuesve spanjollë dhe atyre holandezë. Bayerni nuk ka patur fuqi që të bindë futbollistin e ri.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments