No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Kastriot Rexha: Futbollistët e rinj rrinë shumë natën në telefon!

Kastriot Rexha: Futbollistët e rinj rrinë shumë natën në telefon!

Njëri prej futbollistëve më me përvojë në futbollin kosovar është Kastriot Rexha.

Rexha i cili ka dy tituj kampioni me Dritën dhe një Feronikelin, luan aktualisht te Drita.

Sulmuesi kosovar e ka komentuar edhe zhvillimin e futbollistëve të rinjë në Kosovë, në veçanti të atyre nga Gjilani.

“Bomberi” i Dritës ka lansuar kritika për futbollistët e rinjë.

“Nuk e di. Futbollistët e rinjë janë paksa më dembelë. Qëndrojnë natën zgjuar në telefona dhe gjëra të tjera, kjo nuk është gjë e mirë”, deklaroi Rexha në “Kanal10”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bunjaku shpalos detajet e projektit VAR: FIFA na ka përgëzuar për punën e bërë

VAR-i në Kosovë do të bëhet realitet në një të ardhme të afërt. Edhe pse ka të tillë që ende nuk besojnë...

Statovci: Nuk e di çfarë kërkojnë klubet pa stadiume në Superligë!

Ish-futbollisti i njohur kosovar, Faruk Statovci, tani në rolin e analistit ka kritikuar klubet e vogla, e sidomos ato që nuk kanë...

Munishi jep vlerësimin e tij për rastin diskutabil te Prishtina-Llapi

Ismet Munishi ka folur për rastin diskutabil në ndeshjen Prishtina – Llapi. Llapjanët janë ankuar në një penallti të...

Boshnjaku: Rezultatet na mundësojnë të luftojmë për dy trofetë

Me fitoren e Dritës ndaj Feronikelit të dielën (sot) ka përfunduar edhe java e 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Recent Comments