No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR PSG me merkato “low cost”, kampionët duan mbrojtësin e stolit të Chelseas

PSG me merkato “low cost”, kampionët duan mbrojtësin e stolit të Chelseas

Paris St-Germain po mendon për merkaton dhe së fundmi duan një mbrojtës qendre pas largimit të Thiago Silves. Trajneri Thomas Tuchel ia ka bërë me dije klubit diçka të tille dhe drejtori Leonardo po punon për të siguruar një lojtar në qendër të mbrojtjes.

Emri që pëlqehet shumë nga francezët është ai i Antonio Rudiger. Mbrojtësi nuk ka shumë hapësira te Chelsea, prandaj trajneri Frank Lampard mund ta largojë. 27-vjeçari dëshiron të ketë një ekip ku të luajë rregullisht.

PSG po punon për një pistë të tillë sipas Telegraph dhe francezët duan të dinë nëse londinezët duan ta huazojnë apo ta shesin. Kampionët e Francës kanë hequr dorë nga afrimet e bujshme dhe duan një merkato “low cost”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments