No menu items!
Ballina KRYESORE Ndryshon orari i derbit

Ndryshon orari i derbit

Derbi i javës së 3-të në Superligë ndërmjet Gjilanit dhe Ballkanit ka ndryshuar termin. Në fakt, kjo ndeshje ishte paraparë të zhvillohej të dielën prej orës 16:00, por tashmë është zhvendosur për disa orë më herët dhe do të luhet po nesër, por në orën 13:30. Zhvendosja në këtë orar është bërë meqenëse ndeshja tjetër derbi Prishtina-Drita, e paraparë në këtë termin për t’u transmetuar në Klan Kosova është shtyrë, raporton Futbolli.info. Tani do të jetë ndeshja Gjilani – Ballkani, ajo që do të jepet direkt në këtë televizion dhe do të ketë mundësi të shikohet në të gjitha platformat kabllore në Kosovë dhe më gjerë. Po ashtu, edhe orari i ndeshjeve të javës së 4-të dhe të 5-të ka ndryshuar, ngase ato do të luhen në orën 15:00.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Lajm i mirë për tifozët e Kosovës, Rashica po kthehet në formë

Me një lëvizje mjeshtërore kaloi një mbrojtës. E kaloi edhe mbrojtësin e dytë, duke shfrytëzuar potencialin e madh teknik. Pasoi një gjuajtje e bukur,...

Cassano paralajmëron Interin: Do të ishte një katastrofë e vërtetë

Antonio Cassano, ish-sulmuesi i Inter-it, Milan-it dhe Roma-s, ka folur në kanalin Youtube të gazetarit Stefano Borghi. Ish-futbollisti ka folur në lidhje me luftën për...

Paraqitje e shkëlqyeshme e Rashicës, Werderi triumfon me përmbysje

Werder Bremen ka arritur të fitojë me përmbysje ndaj Eintracht Frankfurtit me rezultat 2:1, duke i arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme. Milot Rashica “eklipsoi”...

Revolucion te Marseille! Prezantohen trajneri dhe presidenti i ri

Olimpique Marseille po përjeton një revolucion të vërtetë në klub, pasi ka ndryshuar trajner dhe president. Klubi francez ka bërë një komunikatë zyrtare, ku...

Recent Comments