No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Zidane publikon listën e Realit, mungon ylli i ekipit!

Zidane publikon listën e Realit, mungon ylli i ekipit!

Trajneri Zinedine Zidane ka publikuar listën e 22 lojtarëve që ka grumbulluar për ndeshjen që do të luhet nesër, prej orës 21:00, kundër Real Betisit në transfertë. Kampionët e Spanjës duan të arrijnë fitoren e parë në kampionat, pasi barazuan me Sociedadin me rezultatin 0-0.

Bie në sy sërish mungesa e Eden Hazardit. Belgu nuk është grumbulluar me “Los Blancos” duke konfirmuar momentin e errët që po kalon. Ai është i dëmtuar dhe po stërvitet në mënyrë individuale.

Sulmuesi i krahut është dështimi më i madh i madrilenëve. Ai u ble nga Chelsea, por që prej kalimit në Madrid ka qëndruar më shumë i dëmtuar dhe jashtëforme. Ai u rikthyer sërish mbipeshë në Madrid pas pushimeve të verës. E njëjta situatë si sezonin e kaluar!

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments