No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR “Marca” zbulon ofertën e Barcelona-s për Lautaro Martinez! Agjentët e argjentinasit i...

“Marca” zbulon ofertën e Barcelona-s për Lautaro Martinez! Agjentët e argjentinasit i qeshën në fytyrë

Prapaskenë e bujshme ajo që publikoi pak minuta më parë gazeta spanjolle Marca në lidhje me interesin e Barcelonës për Lautaro Martinez.

Sipas asaj që u raportua, klubi katalanas në një përpjekje për të mbledhur likuiditetin e nevojshëm për të blerë argjentinasin nga Interi së pari do të kishte kërkuar ndihmë nga Jorge Mendes, agjenti historik i Cristiano Ronaldos, për të shitur Nelson Semedo (zyrtarisht te Wolverhampton) dhe Jean-Clair Todibo te Everton dhe, më pas, komunikoi në një nga diskutimet e vazhdueshme me Beto Yaqué dhe Roly Zarate, agjentët e “EL Toro”, që propozimi i tyre të mos kalonte 15 milion euro plus bonuse.

Një ofertë që agjentët e numrit “10” e përcaktuan si “qesharake”.

Për këtë arsye, të ballafaquar me këtë propozim, agjentët e Lautaro Martinez vendosën të shkojnë në Milano në orët e ardhshme me një ide të vetme në mendje: të rinovojnë me Interin dhe të mbyllin përfundimisht derën në fytyrën e Barcelonës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments