No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Lampard lavdëron talentin gjerman Kai Havertz

Lampard lavdëron talentin gjerman Kai Havertz

Trajneri i Chelsea, Frank Lampard, ka folur me superlativa për talentin gjerman Kai Havertz, i cili shënoi tripletë kundër Barnsley, sfidë e vlefshme për Carabao Cup. Në fjalën e tij, Lampard u shpreh:

“Jam entuziast për atë që pashë, ishte ekzaktësisht ajo që kisha kërkuar. Kai (Havertz) po luan praktikisht pa stërvitje dhe punën me ne, e ka filluar vetëm pak ditë më parë. Ajo që pamë kundër Barnsley është diçka që duam ta propozojmë për të gjithë sfidat që na presin gjatë sezonit, që do të jetë shumë i gjatë”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Recent Comments