No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Hadërgjonaj bëhet me ekip të ri

Hadërgjonaj bëhet me ekip të ri

Futbollisti nga Kosova, Florent Hadergjonaj është përcaktuar në të ardhmen tij.

Mediumi turk “Ajansspor” ka raportuar se shërbimet e mbrojtësit kosovar i ka fituar Kasimpsa.

26 vjeçari ka qenë në huazim tek Kasımpaşa në gjysmën e dytë të sezonit të kaluar dhe tashmë pritet që plotësisht të nënshkruajë me klubin nga Stambolli.

Hadergjonaj poashtu ishte i kërkuar nga gjiganti turk, Besiktas por që vendosi që të ardhmen e tij t’ia besojë, Kasimpasas.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments