No menu items!
Ballina KRYESORE Arbëria deklason Besën në Brestovik!

Arbëria deklason Besën në Brestovik!

Arbëria vazhdon me paraqitje të mrekullueshme në debutimin në elitën e futbollit kosovar.

Skuadra nga Dobraja ka realizuar fitoren e dytë në tri xhirot e para, duke mundur Besën në udhëtim, 3:0.

Kuqezinjtë dominuan pejanët në takimin e zhvilluar në Brestovik, duke i mundur me lojë e me rezultat.

Golat në fitoren e Arbërisë i shënuan Labinot Ibrahimi, Agon Llugiqi dhe Clirim Kashtanjeva.

Arbëria tubon kësisoj shtatë pikë në tri ndeshjet e para, ndërsa Besa ka tri humbje.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Kosova mund të ketë telashe për shkak të Covidit në ndeshjet e marsit

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll muajin e ardhshëm nis një cikël tjetër kualifikues, atë të Botërorit “Katari 2022”. Do të grumbullohet më 22 mars,...

Muri i Atalantas bie pas 85 minutash, feston Reali

Fitore në frymën e fundit! Real Madrid gjen golin që ndoshta është tepër i rëndësishëm për fatin e kësaj përballje me eliminim direkt, duke...

City i pandalshëm edhe në Champions League

Manchester City është me një këmbë në fazën çerekfinale të UEFA Champions League, pasi ka mposhtur Borussia Monchengladbach në ndeshjen e parë me shifrat...

Presidenti i Dritës vjen me një reagim pasi u mposhtën sot në Prishtinë

Drita ka pësuar një humbje të hidhur e treta rresht përballë Prishtinës, por duket se kjo e fundit ishte më e hidhura.

Recent Comments