No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ibrahimovic me Covid-19! Kaos me tamponat përpara Europa League

Ibrahimovic me Covid-19! Kaos me tamponat përpara Europa League

Zlatan Ibrahimovic me Covid-19. Lajmi është bërë publik nga “Corriere della Sera”, që shpjegon se futbollisti është asimptomatik dhe madje testi i dytë i tamponëve e ka regjistruar si të infektuar nga Leo Duarte, që gjithashtu është izoluar dhe futur në karantinë.

Suedezi menjëherë ka qëndruar në shtëpi dhe larg skuadrës, teksa sonte ndaj Bodo Glimt nuk do të jetë në fushë, për ndeshjen e Europa League. Një lajm vërtet i keq për Milanin dhe gjithë tifozët, sidomos tani që shtatlarti suedez e nisi me tre gola në 2 ndeshjet e para të kampionatit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments