No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ndërron jetë ish-presidenti i SC "Gjilani", Shukri Sylejmani

Ndërron jetë ish-presidenti i SC “Gjilani”, Shukri Sylejmani

Ka ndërruar jetë Shukri Sylejmani, ish-president i Gjilanit.

Sylejmani ndërroi jetë në orët e hershme të mëngjesit të sotëm.

Varrimi i tij do të bëhet në orën 13:00 në varrezat e qytetit në Gjilan.

Sylejmani ka qenë një ndër njerëzit që ka dhënë kontribut të jashtëzakonshëm për futbollin kosovar.

Telegrame ngushëllimi për familjen e tij kanë dërguar presidenti i FFK-së, Agim Ademi, SC “Gjilani”, FC “Drita” dhe grupi i tifozëve “Skifterat”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments