No menu items!
Ballina KRYESORE Munishi i nervozuar pas fitores; Duhet të luajmë më me përgjegjësi!

Munishi i nervozuar pas fitores; Duhet të luajmë më me përgjegjësi!

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi u shfaq goxha i nervozuar pas ndeshjes me Feronikelin, edhe pse skuadra e tij realizoi fitoren e dytë në këtë edicion dhe atë me tre gola tjerë të shënuar nga Mirlind Daku.
Megjithatë, Munishin e ka shqetësuar rënia e lojës së ekipit të tij pas epërsisë 3:0, e cila shumë lehtë ka mundur t’i kushtojë me barazim në minutat e fundit.
“Ekipi pati rënie të lojës. 90 minuta duhet me lujtë me përgjegjësi dhe duhet t’i zbatojmë detyrat”, u shpreh Munishi për Art Sport.

“Në përgjithësi jam i kënaqur me lojën dhe angazhimin e futbollistëve. Analizat më të thella duhet t’i mbajmë brenda klubit”, u shpreh ai.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Përballje gjigantësh në Ligën e Evropës

Sot në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për 1/16 e finales së Ligës së Europës. Shorti ka sjellë...

KOK-u po përgatitet për një Kuvend të zjarrtë

Komiteti Olimpik i Kosovës përkatësisht Bordi Ekzekutiv ka caktuar dje datën e mbajtjes së Kuvendit zgjedhor në institucionin më të lartë të...

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Recent Comments