No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR TRONDITET ATLETICO: Ylli i ekipit rezulton me Covid-19!

TRONDITET ATLETICO: Ylli i ekipit rezulton me Covid-19!

Vazhdojnë rastet me Covid-19 në futboll dhe duket se virusi nuk kursen askënd, edhe në këtë fillim sezoni me dyer të mbyllura ose të lejuar për fare pak publik!

Kështu, viktima e radhës është Atletico Madrid, që ka konfirmuar se Jose Gimenez, mbrojtësi shumë i kërkuar në merkato, ka rezultuar pozitiv pas tamponit të kryer.

Lojtari është izoluar në shtëpinë e tij për të respektuar karantinën e vendosur nga protokolli mjekësor.

 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shokohet Serbia: Futbollisti i njohur refuzon të luajë për Serbinë zgjedh një kombëtare tjetër

“Çfarë tronditje! Uros Djurdjevic, sulmuesi i Sporting Gijon dhe një ish-anëtar i ekipeve kombëtare të juniorëve të Serbisë, do të luajë për...

FC Prishtina fiton për herë të dytë turneun “Adem Jashari” 

FC Prishtina e ka fituar për herë të dytë trofeun e turneut tradicional në futsall “Adem Jashari”. Në ndeshjen finale të edicionit të 12-të...

FFK me projekt të ri për futbollin e femrave, subvencionohen lojtaret dhe trajnerët

Sot në ambientet e FFK-së është mbajtur një takim me përfaqësuesit e klubeve të femrave të Ligës së Parë dhe Ligës U16....

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Recent Comments