No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Trepça rikthen në skuadër dy futbollistë me përvojë

Trepça rikthen në skuadër dy futbollistë me përvojë

Klubi Futbollistik “Trepça” është duke u përgatitur maksimalisht për sezonin e ri në Ligën e Parë të futbollit kosovar.

Skuadra mitrovicase ka zyrtarizuar dy prurjet më të reja në skuadër.

Bëhet fjalë për futbollistët me përvojë të madhe, Enis Zabërgja dhe Daut Maxhuni.

Kujtojmë që dy futbollistët edhe më parë kanë mbrojtur ngjyrat e ‘minatorëve’ dhe me përvojën e tyre do të mundohen që Trepçën ta ngritin në një rang më të lartë të garave.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Recent Comments