No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA Milot Rashica i bashkohet Werder Bremenit në stërvitje

Milot Rashica i bashkohet Werder Bremenit në stërvitje

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës dhe skuadrës gjermane Werder Bremen, Milot Rashica është rikthyer në stërvitje me ekipin gjerman. Mesfushori-sulmues ishte lënduar në ndeshjen Moldavi – Kosovë e zhvilluar më 3 shtator në Parma të Italisë. Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e klubit gjerman.
24 vjeçari me gjasë gjatë këtij afati kalimtar të verës pritet të ndryshojë skuadër, dhe Premierliga angleze shihet si destinacion i ardhshëm për të.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments