No menu items!
Ballina KRYESORE Selim Isufi gjykon derbin e javës së dytë

Selim Isufi gjykon derbin e javës së dytë

Është zbuluar orari i javës së dytë të Superligës, si dhe delegimi i gjyqtarëve.

Të martën do të luhen takimet: Drenica – Besa dhe Arbëria – Prishtina.

Ndeshjen e parë e gjykon gjyqtari kryesor, Shpëtim Murtezi, kurse takimin që luhet në Obiliq e referon Dardan Çaka.

Të mërkurën luhen dy sfida interesante. Llapi pret Gjilanin, ndërsa Ballkani Feronikelin.

Në Podujevë, ndarjen e drejtësisë e bënë Burim Jahmurataj, ndërsa Selim Isufi është në Suharekë.

Drita – Trepça ’89, luhet më vonë.

Të gjitha takimet fillojnë në ora 16:00.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments