No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Kritikat e Mourinhos, Tottenham favorizohet dhe kalon pa luajtur në Kupë

Kritikat e Mourinhos, Tottenham favorizohet dhe kalon pa luajtur në Kupë

Tottenhami do të kalojë pa luajtur në EFL Cup. “Spursat” nuk do të luajnë me ekipin e League Two sepse disa nga futbollistët e kundërshtarëve janë pozitivë me COVID-19.

Drejtuesit e Federatës kanë vendosur që të kalojnë në raundin tjetër Tottenhamin pa luajtur, sepse nuk kanë data të tjera të lira për të shtyrë takimin shkruan Football Insider.

Një lajm i mirë ky për trajnerin Jose Mourinho, pasi portugezi u ankua për kalendarin e ngjeshur. Djemtë e tij do të pushojnë dhe do të jenë gati për ndeshjen kundër Shkëndijës së Tetovës në Europa League.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments