No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Juventus, zbulohet ideja e fundit në merkato

Juventus, zbulohet ideja e fundit në merkato

Juventus po mendon për merkaton.

Jo vetëm problemi i qendërsulmuesit për t’u zgjidhur, Andrea Pirlo do edhe një përforcim për krahun e majtë të mbrojtjes.

Pavarësisht debutimit të mirë në kampionat të të riut Frabotta, mbrojtës i majtë i marrë ngë ekipet e moshave, trajneri i bardhezinjve është në kërkim të një lojtari më ekspert në nivel ndërkombëtar.

Sipas zërave të fundit të merkatos, Juventus mund të ketë parakaluar Inter-in dhe Napoli-n për yllin e Chelsea-t, Emerson Palmieri-n.

Sipas shtypit italian, Juventus është hedhur në sulm për ish-lojtarin e Roma-s pas dëmtimit të pësuar nga Alex Sandro, i cili do të qëndrojë larg fushave për rreth një muaj.

Klubi anglez është i hapur për huazimin e lojtarit, por me detyrimin e blerjes dhe jo të drejtën.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Challandes: Kur luajmë me shikues jemi dukshëm më të fortë!

Brenda dhjetë ditësh, përzgjedhësi i Kosovës në futboll, zvicerani Bernard Challandes, do ta publikojë listën e lojtarëve në të cilët llogarit për ndeshjet e...

Sanchez protagonist: Kur luaj ndihem luan, Interi ndodhet këtu sepse humbi finalen e Europa League…

Alexis Sanchez, autori i dy golave ndaj Parma, foli për Sky pas ndeshjes dhe fitores: “Unë mendoj se ishte një lojë e vështirë, vuajtëm sepse...

Sanchez fenomenal, Conte “shqyen” Hakimin nga gëzimi!

Inter ka marrë një fitore me shumë vlera mbrëmjen e sotme, pasi ka mposhtur me shifrat 1-2 Parmën në transfertë. Një fitorë që i...

Humbje historike për Liverpool-in, Chelsea thyen “mallkimin” me Mount

Blutë kanë mundur 1-0 Liverpool-in në javën e 29-të të Premier League falë një goli të Mason Mount në minutën e 42-të. Pas shtatët vitesh,...

Recent Comments