No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Futbollisti i Barcelonas drejt Premier League! Klubi ka dhënë “Ok” dhe studion...

Futbollisti i Barcelonas drejt Premier League! Klubi ka dhënë “Ok” dhe studion dy alternativa

Nelson Semedo është përfshirë në listën e lojtarëve që do të duhet të largohen nga Barcelona gjatë kësaj vere (merkato mbaron me datën 5 tetor).

Siç është raportuar nga Sky Sport, Wolverhampton po lëviz me këmbëngulje për mbrojtësin portugez, por nuk është i gatshëm të ofrojë 50 milion euro të kërkuara nga klubi Blaugrana. Mund të gjendet një gjuhë e përbashkët për rreth 40 mln euro bashkë me bonuse.

Revolucioni vazhdon, veçanërisht në mbrojtje. Me largimin e mundshëm e Semedos te Wolverhampton, Blaugrana do të mendonte për talentin e Ajax Dest ose atë të Norwich Aarons si një alternativë në korsinë e djathtë.

Sipas raporteve nga “El Chiringuito”, paratë nga shitja e portugezit gjithashtu mund të investohen për të arritur te Eric Garcia për të cilin do të ishin gati 18 milion euro.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bunjaku shpalos detajet e projektit VAR: FIFA na ka përgëzuar për punën e bërë

VAR-i në Kosovë do të bëhet realitet në një të ardhme të afërt. Edhe pse ka të tillë që ende nuk besojnë...

Statovci: Nuk e di çfarë kërkojnë klubet pa stadiume në Superligë!

Ish-futbollisti i njohur kosovar, Faruk Statovci, tani në rolin e analistit ka kritikuar klubet e vogla, e sidomos ato që nuk kanë...

Munishi jep vlerësimin e tij për rastin diskutabil te Prishtina-Llapi

Ismet Munishi ka folur për rastin diskutabil në ndeshjen Prishtina – Llapi. Llapjanët janë ankuar në një penallti të...

Boshnjaku: Rezultatet na mundësojnë të luftojmë për dy trofetë

Me fitoren e Dritës ndaj Feronikelit të dielën (sot) ka përfunduar edhe java e 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Recent Comments