No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Vidal niset drejt Italisë! Prenoton nr e fanelës te zikaltërit

Vidal niset drejt Italisë! Prenoton nr e fanelës te zikaltërit

Arturo Vidal sapo hipi në një fluturim privat nga aeroporti i Barcelonës për në Milano. Sipas asaj që TMW ka njoftuar, mesfushori kilian – më në fund – do të fillojë aventurën e tij të re në Serie A. për pak më shumë se një orë. Sonte mbërritja e tij në Itali, nesër ekzaminimet mjekësore dhe firma me Inter. Madje, ka prenotuar edhe fanelën me nr.22

Ndërkohë, drejtori i Cagliari Pierluigi Carta konfirmoi për Sky Sport ardhjen e Diego Godin nga Interi:

“Le të shohim, siç e kam thënë disa herë negociatat janë të gjata dhe të lodhshme. Shpresojmë që nga e hëna deri të martën të arrijmë pjesën që mungon për ta mbyllur. Diego mund të shtojë shumë në grupin tonë për sa i përket udhëheqjes dhe personalitetit. Godin është ideja e presidentit”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Finale kryeqytetase në turneun “Adem Jashari” në futsall

Në kuadër të manifestimeve për Epopenë e UÇK-së, sot në kryeqytet, në organizim të Federatës së Futbollit të Kosovës – Komisionit për Futsall, ka...

Në ndeshjen e Kategorisë së Parë nuk pyesin për COVID

Pavarësisht se situata e COVID-it vazhdon të jetë shqetësuese dhe shifrat e fundit kanë qenë alarmante, për tifozët e Burrelit në Shqipëri,...

“Kam fituar një trofe që ti nuk do ta fitosh kurrë”, Rakitic tregon anekdotën me Messi-n

Ivan Rakitic ka thënë në një intervistë për La Liga TV se është ndier shumë iprivilegjuar se ka luajtur në një ekip...

Bayern hyn në garë për Haaland, tremben skuadrat konkurrente

Bayerni i Mynihut tremb rivalët e tjerë me interesimin e shfaqur për sulmuesin e Borussias së Dortmundit, Erling Haaland. Presidenti i klubit...

Recent Comments