No menu items!
Ballina KRYESORE Sot një ndeshje në Superligë

Sot një ndeshje në Superligë

Drenasi është qyteti që argëton sot tifozët e Superligës së Kosovës.

Ishte planifikuar që sot të luheshin dy ndeshjen në kuadër të Superligës së Kosovës, por ndeshja mes Dritës dhe Llapit është shtyrë për orar tjetër, pas angazhimeve të gjilanasve në Evropë.

Kështu, sot në kuadër të Superligës së Kosovës do të luhet vetëm një ndeshje.

Feronikeli dhe Gjilani kontestojnë tri pikët në xhiron e parë, në qytetin e Drenasit.

Ndeshja mes Feronikelit dhe Gjilanit luhet me fillim nga ora 13:30.

Mbetet të shihet se si do ta nisin këto dy skuadra edicionin e ri në SL e Kosovës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments