No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ja pse nuk zhbllokohet Milik-Roma! Polaku sot u stërvit në Napoli… Juventusi...

Ja pse nuk zhbllokohet Milik-Roma! Polaku sot u stërvit në Napoli… Juventusi ende në pritje

Milik-Roma: nuk ka ende marrëveshje! Negociatat për transferimin e Arkadiusz Milik nga Napoli në Romë nuk janë zhbllokuar. Të dy klubet nuk kanë gjetur ende akordin ekonomik për kalimin e ish-lojtarit të Ajax në kryeqytet dhe, rrjedhimisht, duhet pritur në frontin Dzeko-Juventus.
Sulmuesi polak fundjavën e kaluar iu nënshtrua ekzaminimeve mjekësore në Zvicër, Roma sot mohoi të ketë shprehur dyshime për gjendjen e tij fizike.
Por ndërkohë ai nuk përshpejton ardhjen e tij dhe, sipas asaj që raporton Sky, për këtë arsye këtë mëngjes Milik ndërsa ekipi ishte në Parma për ndeshjen në “Tardini” u stërvit vetëm në Castel Volturno.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Drenica gjunjëzon “Niklin”, Arbëria bindëse ndaj Besës

Skuadra e Drenicës ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në garën për mbijetesë në elitë, duke e mundur Feronikelin në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në...

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Recent Comments