No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR “Gjyshi” Pandev nuk njeh plakje: shikoni magjinë e sotme

“Gjyshi” Pandev nuk njeh plakje: shikoni magjinë e sotme

Mosha tregon 37 vjeç por në fushë duket ende si një djalë i ri… Goran Pandev, ose ndryshe “gjyshi” i Serie A, bashkë me Ibrahimovic, nuk ndalet së shënuari…
Ky sezon ka nisur ashtu si vjet, në shenjën e golave. Genoa po fiton në fushën e Crotones 2-0 pas 10 minutash lojë dhe një nga golat erdhi pikërisht nga këmbët e maqedonasit, që me një parabolë fantastike kaloi portierin Cordaz.
Një pasim perfekt edhe nga Goldaniga.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments