No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Fat i keq, lëndohet Benjamin Kololli

Fat i keq, lëndohet Benjamin Kololli

Fillimisht shënon gol fantastik për barazimin e rezultatit, ndërsa më pas lëndohet dhe zëvendësohet.

Ka qenë një pjesë e parë e “ngjeshur” për Benjamin Kolollin në takimin mes Young Boys dhe Zurich, përcjellë Olle.

Futbollisti i Kosovës ka pësuar një dëmtim në minutën e 44’ dhe është zëvendësuar.

Klubi nuk ka dhënë ndonjë detaj shtesë për gjendjen e lojtarit.

Mbetet të shihet nëse lëndimi i Kolollit është serioz apo jo.

Të kujtojmë që kanë mbetur më pak se 20 ditë për ndeshjen e Kosovës ndaj Maqedonisë, në “play-off”-in e Ligës së Kombeve.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Faqja e UEFA-s ia uron ditëlindjen Arbër Zenelit me një video nga het-triku ndaj Azerbejxhanit

Faqja zyrtare e UEFA-s në Twitter ia ka uruar ditëlindjen sulmuesit Arbër Zeneli me anë të një video nga het-triku i tij i paharrueshëm...

Joshua provokon Fury: E pres në duel, ai e di që unë jam “shefi”

Boksieri britanik Anthony Joshua, kampion bote në peshën e rëndë (kategoritë IBF, WBA e WBO) u shpreh se është i gatshëm të duelojë kudo...

Ja kush janë 10 futbollistët më të shtrenjtë në botë

“KPMG Football Benchmark” ka përpiluar listën e 10 futbollistëve më të shtrenjtë në botë, duke përjashtuar sulmuesin norvegjez të Borussia Dortmund, Haaland, çmimi i...

Recent Comments