No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Bale “harron” golfin, prezantohet me ekipin e ri

Bale “harron” golfin, prezantohet me ekipin e ri

Gareht Bale është rikthyer me Tottenhamin. Uellsiani do të vihet nën urdhrat e trajnerit Jose Mourinho dhe gjithçka është zyrtare tanimë me anglezët që kanë gjetur gjuhën e përbashkët me Real Madridin.

Sulmuesi 31-vjeçar firmosi për një vit me “Spursat”. Ai do të jetë i huazuar në kampionatin anglez të futbollit, sepse Tottenham nuk kishte mundësi të shpenzonte për të blerë kartonin e tij.

Nuk ka ndodhur kështu me mbrojtësin Sergio Reguilon. Ky i fundit ka nënshkruar një kontratë të përhershme me “Gjelat”. Spanjollët nga krahu tjetër i gëzohen këtyre dy largimeve.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments