No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Pochettino tregon të ardhmen, flet për ofertat që mori!

Pochettino tregon të ardhmen, flet për ofertat që mori!

Trajneri Mauricio Pochettino ka folur për të ardhmen e tij dhe faktin që ka patur disa oferta jo bindëse. Ish-tekniku i “Spursave” tregon se ëndërron të marrë drejtimin e Real Madridit.

Nuk kam marrë oferta nga PSG, por as nga Juventusi dhe Interi. Më tentoi Benfica dhe Monaco, nuk kam pse gënjej. Por, unë kam një ëndërr. Nuk e di nëse do bëhem ndonjë ditë trajneri i Real Madrid, por kjo është dëshira ime më e madhe.

“Bëhet fjalë për klubin më të mirë në botë. Të gjithë ëndërrojnë të bëhen pjesë e Realit, gënjen kush thotë të kundërtën. Cili ekip më zbavit? Preferoj të shoh Leedsin e Bielsës, sepse luajnë një futboll mahnitës.

“Sigurisht edhe Tottenham, jam shumë i lidhur me këtë klub. Më pas vjen Liverpool. Është kënaqësi t’i shohësh duke luajtur, pasi janë një skuadër e pabesueshme, kanë lojtarë shumë të talentuar“, – tha ai.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Kuvendi i Punës i FFK-së më 8 prill

Komiteti Ekzekutiv i FFK-së ka mbajtur mbledhjen e radhës, nën drejtimin e presidentit Agim Ademi. Në këtë takim është vendosur që Kuvendi...

Klopp e Solskjaer njëzëri: Nuk i lëmë futbollistët t’i bashkohen Kombëtareve

Një problem serioz në horizont për trajnerët e Premier League-s. Nga data 22 deri më 31 mars, do të ndërpriten të gjitha...

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Recent Comments