No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Manchester United i bën nder Juventusit në merkato?!

Manchester United i bën nder Juventusit në merkato?!

Jo vetëm Douglas Costa, Manchester United po kërkon nga Juventusi për të përforcuar edhe mesfushën.

Siç raportohet nga The Sun, Djajtë e Kuq në fakt janë në gjurmët e kampionit gjerman Sami Khedira, i cili ka qenë në bisedime me bardhezinjtë për javë me radhë për përfundimin e mundshëm të parakohshëm të kontratës.

Juventus, Khedira torna in gruppo: allenamento parziale

Nëse ish-lojtari i Real Madrid do të lirohej pa shpenzime kartoni, në Old Trafford – lexohet te “The Sun” – do ta prisnin atë me krahë hapur.

Natyrisht, një problem aspak i vogël është edhe gjendja fizike dhe nëse mesfushori do të kalonte vizitat mjekësore, duke parë se vitet e fundit më shumë ka qëndruar në infermieri se sa në fushë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments