No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Llapi dërgon në huazim 5 futbollistë

Llapi dërgon në huazim 5 futbollistë

Skuadra e Llapit ka huazuar pesë futbollistë të rinj, tre prej të cilëve i ka dërguar në skuadrat shqiptare.

Dy prej tyre janë huazuar tek Skënderbeu i Korçës.

“Bëhet fjalë për portierin Loris Kikrri i cili për këtë edicion është huazuar në Kategorinë e Parë tek skuadra e Egnatias, dyshja Alban Shabani dhe Bekim Maliqi janë huazuar në Kategorinë Superiore tek Skënderbeu, kurse Blerand Qitaku në Dardanë dhe Gentrit Duriqi tek skuadra e Podujevës”, njofton Llapi.

K.F. Llapi të lartëcekurve iu dëshiron shumë suksese në skuadrat në të cilat janë të huazuar dhe pret që të kenë minutazhën e mjaftueshme dhe njëherit presim që të gjithë t’i tregojnë vlerat e tyre, thuhet më tej në njoftim.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments