No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Drita mëson kundërshtarin e radhës nëse e kalon Legian

Drita mëson kundërshtarin e radhës nëse e kalon Legian

Kampioni në fuqi, Drita e Gjilanit, ka mësuar kundërshtarin e ardhshëm të Ligës së Evropës, gjithnjë nëse kalon Legia Varshavën e Polonisë.

Drita takohet me Legian në raundin e tretë të Ligës së Evropës.

Shorti i hedhur sot në Nyon, ka bërë që Drita ose Legia të takohen me Qarabagun e Azerbajxhanit.

Ndërkohë, Tirana do të luajë me Young Boysin e Zvicrës. Takimi luhet në Zvicër.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments