No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Werner pranon: Isha mes Liverpool dhe Chelsea, ja pse zgjodha ekipin londinez!

Werner pranon: Isha mes Liverpool dhe Chelsea, ja pse zgjodha ekipin londinez!

Sulmuesi i Chelsea Timo Werner foli në një konferencë shtypi për transferimin e tij te ekipi londinez, gjithashtu duke përmendur edhe klubet e tjera të interesuara për të: “Kur vendosa të largohem nga Leipzig unë fola me disa klube përveç Chelsea, por nuk dua të flas shumë për të tjerët”.

“Kishte klube si Liverpool. Ndoshta mund të kisha shkuar në klube të tjera, por në fund vendosa Chelsea sepse ishte vendimi më i mirë që mund të merrja. Jo vetëm në stilin e futbollit por në atë që ata më treguan. Një vendim i vështirë në fund të fundit, por unë jam shumë e ngazëllyer, krenar dhe i lumtur që vendosa në këtë drejtim. Tani jam këtu prej dy muajsh dhe ndihem mirë “.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bashkimi zyrtarizon trajnerin e ri

Bashkimi ka zyrtarizuar trajnerin e ri. Skuadra nga Prizreni ka bërë të ditur se në pjesën e mbetur të edicioni trajner do...

Morina i kënaqur me 1 pikë, vlerëson angazhimin e lojtarëve

Formë jo të mirë nuk ka as skuadra e Arbërisë në stinorin pranveror. Dy barazime, dy humbje e një fitore e kanë të udhëhequrit...

Batatina kritik; Prishtinës nuk i ka hije ta zhagisë lojën!

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, është shprehur i zhgënjyer me rezultatin kundër Prishtinës, por edhe me lojën që kryeqytetasit e aplikuan. Ai ka thënë...

Ramadani: Në fund e shohim nëse do ta fitojmë titullin

Trajneri i Prishtinës, Zekirija Ramadani, e ka vlerësuar shumë të vështirë ndeshjen kundër Llapit, pavarësisht fitores 2:0. Ai e sheh garën shumë të fortë për...

Recent Comments