No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Suarez ka vetëm tre mundësi tani

Suarez ka vetëm tre mundësi tani

Suarez do të qëndrojë apo do të largohet?

Kjo është dilema në shtëpinë e Barcelona-s në këto orë, në këto ditë.

Me rrugën që çonte tek Juventus që është mbyllur përfundimisht, sulmuesi uruguaian tani ka disa opsione.

Sipas AS, lojtari mund të qëndrojë në Katalonjë ose, në rast se do të largohet, mund të hapen rrugët që çojnë te PSG ose Atletico Madrid.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shpërthen Pirlo: Shikoni ndeshjet dhe pastaj komentoni, do më tregoni ju se çfarë duhet të bëj?!

Zhgënjimi për barazimin ndaj Veronës ka qenë i madh në kampin e Juventusit dhe kjo gjë u pa qartë edhe te trajneri Andrea Pirlo,...

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje, derbi zhvillohet në Podujevë

Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Drita, pritet...

Bayern blindon talentin, arrin akordin për rinovimin e kontratës

Para pak ditësh Gjermania mundi të bindë Jamal Musiala të bashkohet me kombëtaren e “Panzerave” dhe jo të Anglisë. Mbrëmjen e djeshme ka pasur...

Recent Comments