No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Pasi firmosi me Muriqin, Lazio gati për goditjen tjetër! Igli Tare peshkon...

Pasi firmosi me Muriqin, Lazio gati për goditjen tjetër! Igli Tare peshkon në Kinë një korean

Pasi ka rregulluar sulmin me Muriqi dhe me mbërritjen e Fares për vizitat mjekësore, Lazio është gati të përqendrohet në mbrojtje. Në listën e emrave të hartuar nga Tare qëndron ajo e Kim Min Jae, një korean 23-vjeçar që luan në Kinë te Pekin Gouan.

Un coreano per la Lazio: Kim Min Jae dal Beijing Guoan, operazione da 15 milioni | Goal.com

Bardhekaltërit e kanë studiuar atë drejtpërdrejt, duke marrë një përshtypje të shkëlqyer. Lotito tashmë ka paraqitur një propozim të parë prej 12 milion eurosh plus 3 bonuse, të cilat klubi kinez i ka konsideruar seriozisht në mënyrë që të fillojë negociatat të cilat – sipas La Gazzetta dello Sport – mund të mbyllen në një kohë të shkurtër.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments