No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Marrëveshje totale, mbrojtësi i Realit te Tottenham për 30 milionë euro

Marrëveshje totale, mbrojtësi i Realit te Tottenham për 30 milionë euro

Real Madridi dhe Tottenham kanë arritur marrëveshje totale për kalimin e Sergio Reguilon në Premier League. Gazeta “Marca” e raporton këtë, duke shpjeguar se për mbrojtësin 23-vjeçar spanjoll, klubi anglez do të paguajë 30 milionë euro. Për zyrtarizimin e transferimit, i cili mund të mbërrijë nesër, priten vetëm ekzaminimet mjekësore të lojtarit. Reguilon është i gatshëm të transferohet te “Spurs”, edhe pse u tha se ishte afër Manchester United.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments