No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Marotta përgatit një dhuratë tjetër për Conte-n

Marotta përgatit një dhuratë tjetër për Conte-n

Janë të shumta lajmet e merkatos që vijnë nga shtëpia e Inter-it. m

Pasi është ëndërruar Messi për disa ditë, zikaltrit kanë mbyllur me sukses operacionin Vidal, por skuadrës së Conte-s i mungon akoma diçka për t’u konsideruar e kompletuar në të gjitha repartet.

Një nga repartet që do të përforcojë Conte është sulmi. Qëndrimi i Perisic nuk mjafton për t’i dhënë pak frymëmarrje dyshes Lautaro-Lukaku.

Për këtë arsye Marotta po punon për t’i dhuruar Conte-s një sulmues që do të mund ta përdorë kur Lautaro ose Lukaku do të kenë nevojë për një pushim.

Sipas Tuttosport, zikaltrit janë shumë afër arritjes së marrëveshjes për Llorente-n, ish-lojtari i Conte-s tek Juventus.

Ky operacion do t’i kushtojë rreth 2.5 milionë euro Inter-it, akoma më pak se 5 milionët e kërkuara nga Chelsea për Giroud.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Fitojnë Ballkani e Trepça ‘89

Ballkani dhe Trepça ’89, kanë shënuar fitore identike në ndeshjet e xhiros së 23 të Superligës së Kosovës në futboll. Skuadra e Ballkanit e...

Ish-futbollisti i Kosovës parashikon: Bledi Shkëmbi apo Bledar Devolli, humbja njërin mund ta lë pa punë

Elita e futbollit kosovar sot sjell një ndeshje jashtëzakonisht interesante dhe të fortë. Fjala është për përballjen Ballkani – Drenica e cila luhet në Suharekë...

Mesut Ozil i pafat, mbyll sezonin pas dëmtimit të rëndë në gju

Mesut Ozil u largua nga Arsenali në janar dhe iu bashkua skuadrës së Fenerbahce, me dëshirën për të fituar titullin kampion në Turqi. Gjithsesi...

Recent Comments