No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Llapi me fanella "Nike" dhe sponsor të ri

Llapi me fanella “Nike” dhe sponsor të ri

Llapi ka prezantuar fanellat e reja për edicionin 2020/21, të cilat janë të markës së njohur, “Nike”. 

Fanella e parë do të jetë me ngjyrë të kaltër, sipas ngjyrave tradicionale të skuadrës nga “Zahir Pajaziti”.

Fanella e dytë do të jetë e bardhë, ndërkohë fanella e tretë do të jetë e kuqe, një ngjyrë e befasishme e përzgjedhur nga zyrtart e këtij klubi.

Gjithashtu klubi ka arritur marrëveshje me një kompani të suksesshme në Evropë, e cila udhëhiqet nga një shqiptar dhe emri i saj do të jetë në mesin e fanellave.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Del Piero: Lënia në stol e Ronaldos, veprim i zgjuar nga Pirlo

Alessandro Del Piero pranon se Juventusi e befasoi me lojën kundër Lazio. Ish-kapiteni bardhezi shton se lënia në stol e Cristiano Ronaldos ishte një...

Zidane: Nuk përfshihem në punët e gjyqtarëve!

Zinedine Zidane mbajti gjuhën, kur fliste për lojën e diskutueshme dhe, si gjithmonë, ndoqi politikën e tij për të mos folur për arbitrat. Polemikat për...

Batatina me propozim interesant për derbin gjilanas

Kryendeshja e javës së 24-t në Superligën e Kosovës në futboll sjell derbin gjilanas mes Dritës dhe Gjilanit. Ndonëse objektivat i kanë të ndryshme, prapë...

Ramadani: Mentaliteti është ajo që ka ndryshuar Prishtinën

Prishtina është skuadra më në formë në stinorin pranveror në kuadër të elitës së futbollit kosovar. Skuadra kryeqytetase e ka nisur mbarë pranverën në futbollin...

Recent Comments