No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Lajm i keq te Interi! Ylli i ekipit dëmton shpatullën dhe krahun...

Lajm i keq te Interi! Ylli i ekipit dëmton shpatullën dhe krahun në miqësore

Lajm i keq te Interi, sidomos në prag të rifillimit të seznit. Në miqësoren që po luhet ndaj Luganos ku ka shënuar Dalbert golin e parë, Nicolo Barella, mesfushori i talentuar i blerë sezonin e shkuar te Cagliari, ka përplasur fort krahun dhe shpatullën, duke lënë lojën.
Lajmi është raportuar nga “Sky Sport”, që megjithatë flet për një dëmtim jo shumë serioz dhe se mund të ketë rikuperim të shpejtë të futbollistit, edhe pse duhen pritur analizat dhe sidomos radiografia.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Drenica gjunjëzon “Niklin”, Arbëria bindëse ndaj Besës

Skuadra e Drenicës ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në garën për mbijetesë në elitë, duke e mundur Feronikelin në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në...

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Recent Comments