No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Gattuso jep pëlqimin e tij, Napoli pranë goditjes në merkato! Mund të...

Gattuso jep pëlqimin e tij, Napoli pranë goditjes në merkato! Mund të rikthejë ish-futbollistin e Milanit

Argumenti kryesor te Napoli për momentin është e ardhmja e Milik por merkato nuk po ndalet, përkundrazi.
Klubi, në fakt, ka filluar kontakte të reja për Deulofeu, sipas asaj që ka mësuar Gianluca di Marzio.
Spanjolli ka përsëritur në mënyrë të vazhdueshme qëllimin e tij për t’u kthyer në Itali, në veçanti te Milani i cili, megjithatë, tani ka përparësi të tjera.

Kështu, për ish-lojtarin e Barcelonas është ndezur flirti me Napoli. Deulofeu është një objektiv dhe dëshirë e vjetër e drejtorit sportiv Giuntoli, që e donte atë që në kohën e Sarrit; mbetet vetëm për të kuptuar nëse operacioni mund të bëhet me formulën e huazimit me të drejtën e blerjes (ose detyrimi i lidhur me një numër të caktuar paraqitjesh).
Megjithatë ish-lojtar i Milanit mund të bëhet një mundësi për krahun dhe Gennaro Gattuso ka dhënë ok.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

FFK me projekt të ri për futbollin e femrave, subvencionohen lojtaret dhe trajnerët

Sot në ambientet e FFK-së është mbajtur një takim me përfaqësuesit e klubeve të femrave të Ligës së Parë dhe Ligës U16....

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Fitojnë Ballkani e Trepça ‘89

Ballkani dhe Trepça ’89, kanë shënuar fitore identike në ndeshjet e xhiros së 23 të Superligës së Kosovës në futboll. Skuadra e Ballkanit e...

Ish-futbollisti i Kosovës parashikon: Bledi Shkëmbi apo Bledar Devolli, humbja njërin mund ta lë pa punë

Elita e futbollit kosovar sot sjell një ndeshje jashtëzakonisht interesante dhe të fortë. Fjala është për përballjen Ballkani – Drenica e cila luhet në Suharekë...

Recent Comments