No menu items!
Ballina KRYESORE Muriqi po i kryen testet mjekësore, shumë shpejt zyrtarisht lojtar i Lazios

Muriqi po i kryen testet mjekësore, shumë shpejt zyrtarisht lojtar i Lazios

Te infektuar: 14.637 Sheruar: 11.435 Vdekur: 596

Muriqi po i kryen testet mjekësore, shumë shpejt zyrtarisht lojtar i Lazios

FutbollGazeta Express14/09/2020 10:52

Vedat Muriqi është duke i kryer testet mjekësore në qendrën mjekësore të Lazios, para se t’i bashkohet zyrtarisht klubit nga Serie A duke nënshkruar kontratë afatgjate.

Përfaqësuesi i Kosovës Muriqi mbërriti në Romë të dielën në mesditë nga Stambolli, ndërsa sot herët në mëngjes u paraqit në qendrën mjekësore të Lazios për t’iu nënshtruar testeve mjekësore.

Lexo Edhe:Aston Villa konfirmon interesimin për Rashicën, zbulohet oferta për të

Dhe Lazio njofton se 26-vjeçari është duke i kryer testet në këto çaste.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Kreu i FFK-së ngushëllon Dardanët

Prishtinë, 2 mars, 2021 E nderuara familje e Berat Rexhës! Të nderuar drejtues dhe anëtarë të...

Ndryshon orari i ndeshjes Ballkani – Drenica

Ndeshja e javës së 23-të e Superligës ndërmjet Ballkanit dhe Drenicës, do të zhvillohet ditën e premte, më 5 mars, në orën...

Bartomeu para gjykatës, çështja mund të jetë edhe më serioze

Pasi kaloi natën në stacionin e policisë Les Corts, Josep Maria Bartomeu, ish-presidenti i Barcelonës, u transferua këtë të martë në mëngjes...

Schalke 04 shkarkoi trajnerin e radhës, Mustafi udhëhoqi “revoltën”

Schalke 04 në këtë sezon po përjeton periudhë shumë të vështirë. Ata renditen në vendet e fundit dhe në këtë situatë, që...

Recent Comments