No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Greenwood kapet me substanca narkotike

Greenwood kapet me substanca narkotike

Nuk kanë fund skandalet për Mason Greenwood. Adoleshenti i artë i Manchester United ka marrë një shuplakë të fortë dhe një njollë të madhe në profesionalizmin e tij.
18-vjeçari pasi u përjashtu nga kombëtarja e Anglisë, pasi kishin lejuar dy vajza të futen në hotelin e tyre duke thyer rregullat e COVID-19, bie sërish viktimë e sulmeve në internet. Ai është filmuar sërish nga një tjetër vajzë duke pirë “hippy crack”.
Ai shfaqet duke thithur një tullumbac me lëndën e lehtë narkotike. Kjo substancë nuk është e jashtligjshme dhe ka përdorim të gjerë në Angli, por kur bëhet fjala për një futbollist gjërat janë ndryshe.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments