No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Pjanic zbarkon te Barcelona, mesazh zemre për tifozët bardhezinj

Pjanic zbarkon te Barcelona, mesazh zemre për tifozët bardhezinj

Këtë herë me të vërtetë ka mbaruar. Miralem Pjanic e lë aventurën e tij te Juventusi për të filluar një të re te Barcelona. Ai ka fluturuar drejt Katalonjës. Boshnjaku, i blerë nga Blaugrana-t paralelisht me Arthur te bardhezinjtë, e la aeroportin e Torinos mbrëmë rreth orës 20:00 dhe fluturoi drejt fazës tjetër të jetës dhe karrierës.

Po mbrëmë vonë, ai mori mesazhin “Bienvenido” në celular, nga kompanitë mobile që operojnë në territorin spanjoll. Pra, është gati prezantimi i tij në “Camp Nou”. Pak para se të hipte në avion, Pjanic u drejtoi një mesazh zemre tifozëve të Juventusit: “Përshëndetje, ju uroj më të mirën!”

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Lajm i mirë për tifozët e Kosovës, Rashica po kthehet në formë

Me një lëvizje mjeshtërore kaloi një mbrojtës. E kaloi edhe mbrojtësin e dytë, duke shfrytëzuar potencialin e madh teknik. Pasoi një gjuajtje e bukur,...

Cassano paralajmëron Interin: Do të ishte një katastrofë e vërtetë

Antonio Cassano, ish-sulmuesi i Inter-it, Milan-it dhe Roma-s, ka folur në kanalin Youtube të gazetarit Stefano Borghi. Ish-futbollisti ka folur në lidhje me luftën për...

Paraqitje e shkëlqyeshme e Rashicës, Werderi triumfon me përmbysje

Werder Bremen ka arritur të fitojë me përmbysje ndaj Eintracht Frankfurtit me rezultat 2:1, duke i arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme. Milot Rashica “eklipsoi”...

Revolucion te Marseille! Prezantohen trajneri dhe presidenti i ri

Olimpique Marseille po përjeton një revolucion të vërtetë në klub, pasi ka ndryshuar trajner dhe president. Klubi francez ka bërë një komunikatë zyrtare, ku...

Recent Comments