No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Aro Muric befason me ekipin e ri?

Aro Muric befason me ekipin e ri?

Portieri i Kosovës, Arijanet Muriç, gjatë ditëve të ardhshme mund të bëhet me skuadër të re.

Sipas mediave spanjolle, Muriç është afër transferimit në ligën e dytë spanjolle te skuadra e Gironas, përcjellë Gazeta Olle.

Është gazeta prestigjioze katalunase “Mundo Deportivo” që raporton se Girona ka shënjestruar portierin shqiptar.

Klubi spanjoll është duke provuar të arrijë marrëveshje me klubin e Manchester Cityt.

Muriç ishte i huazuar te Nottingham Forest, ku zhgënjeu thellësisht, duke mbetur rezervist.

Muriç dëshiron të ketë minuta, andaj ka pranuar kalimin te Girona.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments