No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Një klub i madh vendos në pjatë 60 mln euro për Kante!...

Një klub i madh vendos në pjatë 60 mln euro për Kante! Interi del nga gara duke mos shitur dot askënd

Probleme për merkaton e i nterit sepse ëndrra Kante mund të mbetet thjesht… ëndërr! N’Golo, në fakt, sipas Tuttosport, ka përfunduar në shënjestrën e Manchester United.
“Djajtë e Kuq” janë gati që të i nvestojnë 60 mln eurot e kërkuara nga Chelsea për futbollistin francez që u ble disa vite më parë nga Leicester. Vështirë që zikaltërit të mbledhin ato para dhe të barazojnë ofertë e ekipit të Solskjaer.
Kjo pasi deri tani oferta për Perisic, Nainggolan, apo edhe lojtarë të tjerë si Brozovic, Gagliardini dhe Vecino ende nuk kanë ardhur! Pa harrua këtu edhe Milan Skriniar.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Dramë në ‘Minatori’, Trepça fiton pas dy vazhdimeve ndaj Ponte Prizrenit

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të të FIVE...

Prishtina triumfon në Prizren

Sigal Prishtina ka shënuar fitore ndaj Bashkimit në Prizren me rezultat 88:99 (19:24, 21:25,  21:16, 28:34), në kuadër të javës së 21-të në FIVE...

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Recent Comments