No menu items!
Ballina KRYESORE Sadiku: Ndikoi lodhja, shpenzuam shumë energji në Bjellorusi

Sadiku: Ndikoi lodhja, shpenzuam shumë energji në Bjellorusi

Sulmuesi i kuqezinjve Armando Sadiku u rikthye në Kombëtares pas një periudhe të gjatë, por nuk arriti të gjejë golin në duelin me Lituaninë. Ai pas ndeshjes theksoi se ekipit kuqezi i mungoi freskia. “E kishim përgatitur mirë ndeshjen por edhe lodhja ndikoi sepse shpenzuam shumë energji në ndeshjen e parë. Nuk e kishim atë freskinë në metrat e fundit, andaj duhet ta harrojmë sa më shpejtë këtë ndeshje. Unë u përpoqa të japë më të mirën dhe atë çfarë ma kërkoi trajneri. Stadiumi i mallkuar? Do të doja të shënoja dhe ta inauguroja këtë stadium me gol siç e bëra në Shkodër, por nuk e kisha freskinë e duhur në rastet që mu dhanë”, ka thënë Sadiku.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ja kush janë 10 futbollistët më të shtrenjtë në botë

“KPMG Football Benchmark” ka përpiluar listën e 10 futbollistëve më të shtrenjtë në botë, duke përjashtuar sulmuesin norvegjez të Borussia Dortmund, Haaland, çmimi i...

Telashe të mëdha për Boateng; po hetohet se dhunoi ish-të dashurën, e cila u vetëvra më pas

Jerome Boateng po hetohet nga Prokuroria Publike e Mynihut për plagosje të Kasia Lenhardt, ish-të dashurës së tij, e cila bëri vetëvrasje dy javë...

Kosova mund të ketë telashe për shkak të Covidit në ndeshjet e marsit

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll muajin e ardhshëm nis një cikël tjetër kualifikues, atë të Botërorit “Katari 2022”. Do të grumbullohet më 22 mars,...

Muri i Atalantas bie pas 85 minutash, feston Reali

Fitore në frymën e fundit! Real Madrid gjen golin që ndoshta është tepër i rëndësishëm për fatin e kësaj përballje me eliminim direkt, duke...

Recent Comments