No menu items!
Ballina KRYESORE Hysaj: Nuk krijuam raste për ta fituar ndeshjen!

Hysaj: Nuk krijuam raste për ta fituar ndeshjen!

Kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë ka komentuar humbjen e pësuar nga Lituania, si dhe kartonin e tij të kuq.

“Nuk shkoi si duhet sepse nuk krijuam asnjë rast për të shënuar. Ata ishin një ekip që e mbrojtën shumë mirë topin. I vetmi problem që s’kemi filluar me kampionatet ku luajmë dhe kjo ndikoi. Shumë faj kemi vet sepse nuk krijuam asnjë rast për të shënuar dhe s’kishim si ta fitojmë ndeshjen. Kartoni? Mund ta kuptoj të parin, por të dytin nuk e kuptoj se ishte një simulim i qartë i kundërshtarit. Shpresoj se dy ndeshjet e tetorit do të jenë më të mira sepse të gjithë lojtarët do të fillojnë me klubet e tyre dhe do të jenë më të përgatitur”, ka theksuar Hysaj.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shokohet Serbia: Futbollisti i njohur refuzon të luajë për Serbinë zgjedh një kombëtare tjetër

“Çfarë tronditje! Uros Djurdjevic, sulmuesi i Sporting Gijon dhe një ish-anëtar i ekipeve kombëtare të juniorëve të Serbisë, do të luajë për...

FC Prishtina fiton për herë të dytë turneun “Adem Jashari” 

FC Prishtina e ka fituar për herë të dytë trofeun e turneut tradicional në futsall “Adem Jashari”. Në ndeshjen finale të edicionit të 12-të...

FFK me projekt të ri për futbollin e femrave, subvencionohen lojtaret dhe trajnerët

Sot në ambientet e FFK-së është mbajtur një takim me përfaqësuesit e klubeve të femrave të Ligës së Parë dhe Ligës U16....

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Recent Comments