No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ekskluzive: Agim Ademi nuk është i prekur me koronavirus

Ekskluzive: Agim Ademi nuk është i prekur me koronavirus

Sot gjatë ditës portali Gazeta Metro ka publikuar një lajm se kinse presidenti i FFK-së, Agim Ademi është infektuar me koronavirus. Ky portal që vazhdimisht ka shkruar kundër FFK-së dhe presidentit të saj në muajit e fundit është thirrur në burime të saj të “afërta” me presidentin e FFK-së. Megjithatë, Futbolli.info ka siguruar testet e kryera nga presidenti Ademi, të cilat konfirmojnë se ai është negativ në virusin Covid-19. Kjo nuk është hera e parë që ky portal shkruan të pavërteta dhe thirret në burime fantazmë në dëm të numrit një të FFK-së, por që fatmirësisht tashmë në opinion lajmet e këtij portali merren me skepticizëm.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Gazetari spanjoll zbulon detajin që e çon Messin te PSG

Shumë fjalë rreth Leo Messit. Ylli i Barcelonës del lojtar i lirë më 30 qershor dhe shanset që të qëndrojë në La Liga herë...

Pirlo: Interi vetëm pikë ka më shumë se Juventusi! Spezia? Ishim të lodhur

Juventusi fitoi dje kundër Spezia me rezultatin 3-0 dhe në pamje të parë mund të duket një fitore e lehtë, por nuk...

Flet Aro Muriq: Nuk jam ndjerë mirë për 11 golat e pësuar, është mirë të mësoj disa gjëra

Pas një kohe me skuadra që nuk i ofronin minutazh të rregullt, Arijanet Muriq e ka gjetur veten te skuadra elitare holandeze, Willem II. Portieri...

Ahmeti flet për përballjen e nxehtë me Prishtinën: Edhe një pikë nuk është keq!

Stinori pranverorë në Superligën e Kosovës në futboll po duket shumë më i nxehtë sesa është parashikuar. Lufta si për titull ashtu edhe për ekzistencë...

Recent Comments