No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Video: Eventi i tmerrshëm, Mourinho u fut frikën në palcë futbollistëve

Video: Eventi i tmerrshëm, Mourinho u fut frikën në palcë futbollistëve

Tottenhami ka ndërmarrë një tur ekstrem për futbollistët. Klubi vendosi që të vizitonin gjelin, simbolin e klubit të vendosur në çatinë e stadiumit.

Të gjithë futbollistët ishin pjesë e këtij turi, por gjithçka ishte e frikshme. Disa nga futbollistët që kishin frikë lartësitë i shfaqen emocionet e tyre, ndërsa disa të tjerë e shijuan në maksimum.

Sttadiumi i ri i Tottenhamit është ndër më të mirët në Angli, mos më i miri. Ata e inaguruan sezonin e kaluar dhe gjithçka është e teknologjisë së fundit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tifozët e Ballkanit nisin ta kërkojnë rikthimin e Ismet Munishit

Dy ndeshjet e fundit pa fitore e po ashtu edhe eliminimi nga Kupa e Kosovës ishin të mjaftueshme që aventura e Bledi...

Batatina për llapjanët që i ka kundër: Ata i kemi që çaji të pihet më shumë!

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina përmes një postimi ka thënë se është i lumtur që 99% të llapjanëve e mbështetin.

“Nuk merremi me analista”: Nga Drita i reagojnë ashpër Granit Begollit për deklaratën kundrejt Xhevdet Shabanit

Nuk ka asnjë dyshim të vetëm se Xhevdet Shabani ka qenë futbollisti më i rëndësishëm te Drita e Gjilanit në vitet e...

Muharrem Sahitit komenton postin e ri në Federatën e Futbollit të Kosovës

Kombëtarja e Kosovës në futboll nga muaji mars nis një mision të qartë, atë të kualifikimit në Kampionatin Botëror “Katar 2022”.

Recent Comments