No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ronaldo kapet “mat” në tribunë, përgjegjësja e sigurisë nuk e fal (video)

Ronaldo kapet “mat” në tribunë, përgjegjësja e sigurisë nuk e fal (video)

Me rastin e ndeshjes të Portugalisë së tij kundër Kroacisë, Cristiano Ronaldo ka qenë spektator në tribunë.

Ka qenë një spektakël i bukur për yllin e Juventus-it, duke parë se Portugalia ka fituar 4-1 pavarësisht mungesës së tij, por CR7 ka qenë protagonist i mbrëmjes edhe pse nuk ka luajtur.

Ronaldo nuk ka mundur të zbresë në fushë për shkak të një problemi në këmbë dhe ka qenë i detyruar ta ndjekë sfidën nga tribuna.

Telekamerat kanë kapur një moment në të cilin përgjegjësja e sigurisë e UEFA-s i ka tërhequr vëmendjen sepse nuk kishte vënë maskën kundër Covid-19.

Kampioni i Juventus është bindur menjëherë pa bërë fjalë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Del Piero: Lënia në stol e Ronaldos, veprim i zgjuar nga Pirlo

Alessandro Del Piero pranon se Juventusi e befasoi me lojën kundër Lazio. Ish-kapiteni bardhezi shton se lënia në stol e Cristiano Ronaldos ishte një...

Zidane: Nuk përfshihem në punët e gjyqtarëve!

Zinedine Zidane mbajti gjuhën, kur fliste për lojën e diskutueshme dhe, si gjithmonë, ndoqi politikën e tij për të mos folur për arbitrat. Polemikat për...

Batatina me propozim interesant për derbin gjilanas

Kryendeshja e javës së 24-t në Superligën e Kosovës në futboll sjell derbin gjilanas mes Dritës dhe Gjilanit. Ndonëse objektivat i kanë të ndryshme, prapë...

Ramadani: Mentaliteti është ajo që ka ndryshuar Prishtinën

Prishtina është skuadra më në formë në stinorin pranveror në kuadër të elitës së futbollit kosovar. Skuadra kryeqytetase e ka nisur mbarë pranverën në futbollin...

Recent Comments