No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR RINOVIMI: Kërkesa të frikshme për Donnarumman, Raiola tremb Milanin!

RINOVIMI: Kërkesa të frikshme për Donnarumman, Raiola tremb Milanin!

Milani do të rinovojë kontratën me Gianluigi Donnarumman, pasi ajo ekzistuesja i skadon në qershorin e 2021. Ekipi italian nuk dëshiron që ta humbasë me parametra zero liderin e tyre dhe duan të rinovojnë.

Bisedimet pritet të jenë shumë të vështira, pasi në mes të tyre është agjenti Mino Raiola. Ky i fundit njihet për komisionet e tij të mëdha dhe bisedimet mjaft të vështira.

Ai u ka kërkuar drejtuesve të Milanit 10 milionë euro në vit për portierin. Kuqezinjtë nuk kanë ndërmend të shkojnë më shumë se 6 milion, siç e ka, plus 1 milion euro bonus për Champions League. Situata nuk duket aspak shpresëdhënëse për portierin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Faqja e UEFA-s ia uron ditëlindjen Arbër Zenelit me një video nga het-triku ndaj Azerbejxhanit

Faqja zyrtare e UEFA-s në Twitter ia ka uruar ditëlindjen sulmuesit Arbër Zeneli me anë të një video nga het-triku i tij i paharrueshëm...

Joshua provokon Fury: E pres në duel, ai e di që unë jam “shefi”

Boksieri britanik Anthony Joshua, kampion bote në peshën e rëndë (kategoritë IBF, WBA e WBO) u shpreh se është i gatshëm të duelojë kudo...

Ja kush janë 10 futbollistët më të shtrenjtë në botë

“KPMG Football Benchmark” ka përpiluar listën e 10 futbollistëve më të shtrenjtë në botë, duke përjashtuar sulmuesin norvegjez të Borussia Dortmund, Haaland, çmimi i...

Recent Comments