No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR PSG i duhen 70 milionë, ja dy yjet që do të sakrifikohen

PSG i duhen 70 milionë, ja dy yjet që do të sakrifikohen

L’Equipe ka shkruar se Paris Saint-Germain, përveç vështirësive shëndetësore pas rasteve të shumta me Covid-19, duhet të bëjë llogaritë edhe me bilancin.

Kampionët e Francës janë në kërkim të 70 milionë eurove për të rregulluar buxhetin dhe mund të vendosë të sakrifikojë dy yje për ta arritur këtë shifër.

Dy lojtarët me valixhet në dorë janë portieri Alphonse Areola dhe mesfushori Julian Draxler, i aktivizuar shumë pak dhe me një rendiment me ulje-ngritje qëkur ka shkuar në Paris.

Jo vetëm kaq, edhe i riu Loic Mbe Soh, i kërkuar shumë në atdhe dhe në Spanjë, rrezikon të ndryshojë ekip.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Recent Comments