No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ndeshja Kosovë – Greqi gjykohet nga treshja çeke

Ndeshja Kosovë – Greqi gjykohet nga treshja çeke

Sonte nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, Përfaqësuesja e Kosovës do të ballafaqohet me Greqinë. 

Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të Ligës së Kombeve, derisa kureshtja për këtë përballje duket shumë e madhe.

UEFA tashmë ka caktuar edhe gjyqtarët e kësaj sfide ku drejtësia i është besuar çekut Pavel Kralovec.

Asistentët e tij do të jenë Ivo Nadvornik dhe Tomas Moukrusch, po ashtu nga Çekia.

Gjyqtari i katërt do të jetë Miroslav Zelinka.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

“The Reds” marrin humbjen e gjashtë radhazi në shtëpi

Liverpooli i Jurgen Klopp ka prekur fundin ditën e sotme, teksa ka regjistruar humbjen e gjashtë radhazi në “Anfield”, përballë Fulham me shifrat 0-1....

Duro: Ishte penallti, rregullat e thonë qartë!

Drita e ka fituar derbin e xhiros së 23-të të Superligës, duke e mposhtur Feronikelin si mysafir 1:0. Golin...

Nuhiu: U përqendruam në kundërsulme dhe në fund u shpërblyem

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, është shprehur i lumtur me fitoren e arritur ndaj Feronikelit. Trajneri nga Maqedonia e...

Dramë në Drenas, Alidema e rikthen Dritën në pozitën e parë

Festim Alidema ka shënuar një supergol në minutën e 5-të të kohës shtesë, duke ia sjellë Dritës një...

Recent Comments